אודות

בתפיסת העולם שלנו עומד הרעיון שאת איכות החיים שלנו אנו צריכים לטפח ביום יום ולאו דווקא להמתין לחופשה. צריך להביא את החופשה הביתה! מטבח גן מעוצב יהפוך את הגינה או המרפסת למוקד הפעילות המשפחתית חברתית שלכם, למדורת השבט!

בניית מטבח חיצוני בחצר ובמרפסת מהווה תחום התמקצעות ייחודי. היא משלבת מספר גדול של התמחויות שונות. מה שהופך את המטבח למוצלח הוא היכולת לחבר בין כל המרכיבים בצורה מושלמת והרמונית. בהקמת מטבח חיצוני נדרש ידע באביזרים הפועלים רק בסביבה חיצונית כמו לדוגמא – גריל, טאבון, מעשנת, פלנגה … וכן מומחיות בשילוב אביזרים אחרים כמו כיור מקרר כיריים ועוד.

התאמה נכונה לתנאי חוץ, בחירת חומרים עמידים לאורך זמן הדורשים מינימום תחזוקה, התחשבות בצרכים, בטעם ובתקציב שלכם חיונית להצלחת הפרויקט. בכדי להצליח להתאים לכם את השילוב המנצח נדרש ניסיון מקיף בהפעלת האביזרים, הכרות (נטולת אינטרסים) עם כל הספקים והיצרנים של אביזרים למטבח חיצוני, מומחיות בתחום התשתיות, והמערכות המשולבות  וכמובן ראיה המשלבת עיצוב ,אסטטיקה ופרקטיות.  מעל לכול יש חשיבות עליונה ליכולת לתקשר מולכם ביושר בשקיפות וביעילות. לפרוס את מגוון האפשרויות, את היתרונות והחסרונות של כל אופציה ולבסוף להציג את החבילה המשלבת את כל השיקולים הרלוונטיים בצורה הטובה ביותר.

במה נוכל לעזור?

 • יעוץ ללקוח – תכנון והתאמה של מטבח מתחילים תמיד בשיחה לצורך התרשמות כללית,הבנת הצרכים והטעם האישי, הצגת אופציות רלוונטיות ואומדן מחיר. ניתן להתייעץ טלפונית, אפשר ורצוי לקבוע פגישה אצלנו ולהתרשם מתצוגה וכמובן שניתן גם לקבוע פגישה אצלכם בבית.

 • הגשת תוכניות מקיפות – בניית מודל וירטואלי תלת מימד של אופציות למטבח על השטח שלכם והצגת הסקיצות. מול כל אופציה מוצג תג מחיר המאפשר בחירה מושכלת.

 • ביצוע וישוום של התוכניות – כמובן שמרכז העיסוק שלנו במתן פתרון מלא ללקוח. כולל תשתיות, בניית מטבח שלם, שילוב אביזרים, בניית פרגולה, התאמת תאורה ועוד. לפי הצורך נשמח גם להגיש פתרון חלקי (אם לדוגמא אתם כבר עובדים עם קבלן תשתיות שלכם)

 • התאמה ומכירה של אביזרים – אם יש לכם בנמצא אביזרים או העדפה ידועה מראש נשמח להתאים את המטבח לאביזרים שלכם. אם אתם מחפשים אלו אביזרים לשלב נשמח להציג לכם מגוון אביזרים גדול ולהתאים את הבחירה לניסיון, לידע ולצרכים שלכם.

מדוע כדאי לכם לעבוד איתנו ?

 • זווית ראיה – בעלי מקצועות שונים פועלים היום בתחום ומציעים פתרונות לבניית מטבחי חוץ. אדריכלים ומעצבים, יצרנים ויבואנים של גרילים וציוד, קבלנים ואחרים. כל אחד מביא ניסיון ספציפי אחר, ממוקד , מזווית הראיה שלו ומהתחום העיקרי של עיסוקו.
  אואזיס מטבחי חוץ ממוקדת אך ורק בתחום של מטבחי החוץ. זו המומחיות שלנו! ובה צברנו ניסיון עשיר ומגוון . כך נוצרת היכולת לאגד את כל השיקולים הרלוונטיים, לראות את התמונה הכוללת, ולהציע את הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

 • מחויבות קודם כל ללקוח – בארץ יש מספר גדול של יצרנים ומפיצים של האביזרים הרלוונטיים. חלקם אף מציע פתרון כולל יותר של מטבח חוץ. אנו מכירים את כולם ופועלים בשיתוף פעולה עם כל היצרנים והיבואנים של ציוד ואביזרים למטבחי חוץ. הנאמנות שלנו היא קודם כל ללקוח. בכל תחום ניתן לבחור את האביזר המתאים לכם במיוחד ללא שיקול אינטרסנטי של יבואן או יצרן ספציפי ותוך הצגת היתרונות והחסרונות של כל אופציה.

 • מקצועיות – שימו לב כמה מקצועות מעורבים בבניית מטבח חוץ: תכנון ועיצוב, הקמת תשתית, התקנת אביזרים שונים, חשמל, מים, גז, פחמים, פרגולה, גינון ועוד. בכל תחום הקשור למטבח החיצוני נדרשת מומחיות ספציפית. מלבד הידע הרב והניסיון המוכח שלנו, בנינו לעצמנו רשת תומכת של אנשי מקצוע מומחים בתחום. דוגמאות : התקנת טאבון גז לדוגמא מחייבת ניסיון מעבר לזה המצוי בחברת הגז המקומית הנותנת לכם שרותים. הפרויקטים שלנו מלווים ע"י מומחים להתקנת תשתיות ואביזרי גז תעשייתיים. עמידה בתנאי חוץ מחייבת קשר ישר עם חברות לחומרי גלם ואביזרים.

 • הקפדה על הפרטים והגימור – מעבר לצורך בפתרון פרקטי ושימושי, מטבח חיצוני ללא ספק חייב להיות יפה ומזמין, ולהשתלב במראה הכולל של החצר. בהתאם לכך אנו שמים דגש רב על הפרטים הקטנים בעיצוב ובגימור. במטרה למסור לכם עבודה מושלמת ונקייה מטעויות.

 • יושר ואמינותאנו מחויבים להציג לכם את מכלול האופציות העומדות לבחירתכם, את היתרונות והחסרונות בכל אופציה בצורה שקופה כינה ואמיתית. יותר מכל חשוב לנו לקוח שמח מכך שקיבל תמורה הוגנת בעבור כספו, לקוח שמשתמש במטבח להנאתו, ונהנה מהערך המוסף שהמטבח מעניק. לקוח שישמח להמליץ עלינו למכריו!

 • משרותי החברה – מגוון השירותים שאנו מציעים ללקוחותינו רחב. החל מפגישת יעוץ בבית הלקוח ועד ליישום מלא של פרויקט בניית מטבח חוץ.  הלקוחות שלנו שונים ומגוונים: יש לקוחות הרוצים לבנות בעצמם את המטבח, או אדריכלים ומעצבים המייצגים לקוח ונעזרים בנו כמומחים בתחום. יש יבואנים של אביזרים המשתמשים בנו כקבלני משנה לביצוע פרויקטים, יש בעלי מקצוע – קבלנים, בוני דקים, גננים המביאים אותנו כשותפים לצורך מתן מענה רחב ללקוח, יש רוכשי אביזרים ויש כמובן לקוחות הנהנים מהפתרון הכולל. משלב התכנון עד לסיום הביצוע.